Ekskursija, skirta Augalų Žavadieniui

gegužės 8, 2018 Atgal

Ekskursija, skirta Augalų Žavadieniui

2018 m. gegužės 18 dieną 16.00 val. kviečiame į pažintinę ekskursiją “Pavasario žiedai” tarptautinės Augalų Žavadienio šventės proga VU Botanikos sode Kairėnuose.

Gegužės 18 d. visame pasaulyje vyksta tarptautinė žavėjimosi augalais diena – tai AUGALŲ ŽAVADIENIS.
Šios iniciatyvos tikslas – kuo daugiau žmonių visame pasaulyje paskatinti žavėtis augalais, kalbėti apie augalų reikšmę mūsų kasdienybėje – nuo žaliosios aplinkos iki maisto, nuo ekologijos iki miškų ir net tokių ne maisto produktų kaip popierius, mediena, chemikalai, vaistai ar energija.
ŽAVADIENIO proga visame pasaulyje, nuo didžiųjų miestų iki mažų miestelių, nuo lopšelių iki universitetų organizuojami renginiai, paskaitos, mokymai, seminarai, spektakliai, parodos, koncertai, eisenos ir pasirodymai, kurių metu visi kviečiami prisiminti augalus bei kalbėti apie jų svarbą.
Tarptautinės šventės organizatorių tikslas – kad per pasaulį nuvilnytų daugiau kaip 1000 renginių, skirtų augalų Žavadieniui paminėti. Ne tik pagrindinę – gegužės 18 dieną – bet ir visą gegužės mėnesį.
Vilniaus universiteto Botanikos sodas prisideda prie šios gražios iniciatyvos ir gegužės 18 d. 16.00 val. kviečia į ekskursiją „Pavasario žiedai“, kurios metu pamatysite Botanikos sodą pačiu gražiausiu laiku, kai sužaliuoja visa gamta, kai pražysta dauguma gėlių, krūmų ir medžių.
Ekskursijoje jus lydės ir pasakos vyr. botaninių kolekcijų kuratorė GINTARĖLĖ JURKEVIČIENĖ.
Būtina išankstinė registracija el. paštu edita.turskiene@bs.vu.lt, parašant savo vardą, pavardę bei telefono numerį.
Ekskursija nemokama, mokamas tik įėjimas į Botanikos sodą.
Ekskursijos trukmė 1,5–2 val.
Iki susitikimo, kai žavėsimės nuostabiu augalų žydėjimu!