Floristikos konkurso “Dūzgiam Kalėdas sode!” paroda

sausio 14, 2019 Atgal

Floristikos konkurso “Dūzgiam Kalėdas sode!” paroda

VU botanikos sode respublikinio mokinių floristikos konkurso “Dūzgiam Kalėdas sode!” dalyviai – 55 vidurinių ir profesinių mokyklų mokiniai iš 12 Lietuvos miestų ir miestelių – sukūrė Kalėdines puošmenas! Daugiau kaip 100 floristinių eglučių, žaisliukų, Advento ir Kalėdinių vainikų ekspozicija laukia jūsų VU botanikos sodo Kairėnuose muziejuje. Dalyvaukite Parodos lankytojų prizo rinkimuose ir atvykite balsuoti už gražiausią jums šventinę puošmeną!

Mokiniai varžėsi keturiose grupėse, suskirstytose pagal amžių ir įgūdžius. Darbus vertino profesionalių floristų, Vilniaus miesto savivaldybės ir VU botanikos sodo komisija pagal griežtus kriterijus.
Sodo lankytojai galės ne tik pasisemti puošybos idėjų parodoje. Visi kviečiami balsuoti už labiausiai patikusius darbus, o nugalėtojo laukia Parodos lankytojų prizas. Kaip žinome iš praėjusių metų konkurso, jaunuolių kūrybiškumas ir net darbų išpildymo technika nenusileidžia profesionaliems floristams. Kai kurie dalyviai profesinėse mokyklose ir centruose mokosi šio meno.

O VU botanikos sodas ir konkurso rėmėjai jau ruošia Kalėdinius siurprizus! Net 12 konkurso laureatų – visų grupių I-III vietų laimėtojai, – taip pat konkurso dalyviai ir jų mokytojai bus pasveikinti gruodžio 16 d. iškilminguose apdovanojimuose, kuriuos lydės Kalėdinės dūzgės kartu su VU Kinetikos teatro aktoriais ir meno kolektyvu „Ratilio“. Kalėdinėms girliandomis, laužais, šilta arbata ir puikia nuotaika pasitiksime artėjančias žiemos šventes.

Apie konkursą ir parodą:
http://www.botanikos-sodas.vu.lt/news/259/42/Advento-ir-Kal%C4%97dini%C5%B3-floristikos-darb%C5%B3-paroda-D%C5%ABzgiam-Kal%C4%97das-sode