FOTO PARODA 10 METŲ LAUKINĖJE GAMTOJE

lapkričio 10, 2017 Atgal

FOTO PARODA 10 METŲ LAUKINĖJE GAMTOJE

Maloniai kviečiame į BORIS BELCHEV (Bulgarija) gamtos fotografijų parodą “10 METŲ LAUKINĖJE GAMTOJE”, kurios atidarymas įvyko 2017 m. lapkričio 17 d. Vilniaus universiteto botanikos sodo Muziejuje (Kairėnų g. 45, Vilnius), mokslinės konferencijos „Naujovės ir tendencijos želdynuose“ metu.

Parodą galima pamatyti iki š.m. lapkričio 30 d., darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00, o savaitgaliais nuo 12.00 iki 16.00 val.

Šios parodos tikslas – surinkti lėšų Utenos gyvūnų globos namams, tad ateidami į parodą, galite paaukoti ne tik pinigų, bet ir gyvūnams skirto ėdalo, paklotų, kraiko bei kitų prieglaudos gyventojams reikalingų dalykų.

 

Autorius apie save:

Esu bulgaras, gimęs 1985 metų rugpjūčio 3 d. ir augęs Pleven‘o mieste, Bulgarijoje. Nuo vaikystės labai domėjausi gamta, tad pabaigęs 7 klases, pasirinkau specialią mokyklą su Biologijos krypties klase. Pabaigęs mokyklą, įstojau į Biologijos programos bakalauro studijas Sofijos universitete, vėliau išvažiavau į Aliaską (JAV) pagal studentų „Work and Travel“ programą.

Aliaskoje susipažinau su lietuvaite, kuri vėliau tapo mano žmona ir rudenį atvykome gyventi į Lietuvą. Per 9 mėnesius išmokau lietuvių kalbą ir įstojau studijuoti Ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijų programos Vytauto Didžiojo universitete Kaune. 2014 m. apsigyniau bakalauro darbą apie paukščius, lankančius sąvartynus.

Lietuvoje teko gyventi įvairiose vietose: Kėdainiuose, Kaune, Šilutėje. Šiuo metu gyvenu ir dirbu Rusnėje, kur organizuoju kursus bei dirbu pagal projektą „BirdID Lietuva“, kurio tikslas – mokinti žmones atpažinti paukščius pagal jų išvaizdą ir giesmes bei dalyvauti paukščių apskaitose. Taip pat rengiu edukacines programas  mokyklose “Paukščių stebėjimas ir atpažinimas” pagal Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtros projektą.

Esu pabaigęs gidų kursus, tad vedu pažintines ekskursijas po gamtą; taip pat planuoju, gavęs reikiamus leidimus, įrengti bei nuomoti slėptuves paukščių fotografams, vesti seminarus apie paukščius. Esu surengęs ne vieną asmeninę ar kartu su kolegomis gamtos fotografijų parodą įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Gamtos fotografijų parodoje „10 metų laukinėje gamtoje“ atrinkau pačias geriausias savo nuotraukas, nufotografuotas per dešimtmetį ne tik Lietuvoje, bet ir Bulgarijoje, Graikijoje, Maroke, Norvegijoje, Islandijoje bei  Aliaskoje.