Kultūros naktis: Augalų istorijose atbundanti gyvybė.Užuosk -Pajausk- Išgirsk

birželio 14, 2017 Atgal

Kultūros naktis: Augalų istorijose atbundanti gyvybė.Užuosk -Pajausk- Išgirsk

2017 m. birželio 16 d. 20.00 val. Vilniaus universiteto botanikos sodo Vingio skyriuje (M.K.Čiurlionio g. 110, Vilnius, Vingio parkas) Kultūros naktis: “Augalų istorijose atbundanti gyvybė: Užuosk -Pajausk- Išgirsk”

Šiais metais VU botanikos sodo Vingio skyrius taip pat dalyvauja renginyje “Kultūros naktis 2017″.

Renginys skirtas padėti iš arčiau pažvelgti į mus supantį gamtos pasaulį kitu žvilgsniu, pasitelkiant pojūčius. Įgyvendinant darnaus vystymosi politiką bus akcentuojama, kad būtina didinti visuomenės domėjimąsi aplinka bei skatinti asmeninę atsakomybę už aplinkos tausojimą. Mokymo ir ugdymo procesui pati geriausia ir turtingiausia laboratorija yra pati gamta, tačiau per trumpą laiką pamatyti ir pažinti vienoje vietoje augančius įvairių kraštų augalus galime tik botanikos soduose.
Tad saulei nusileidus, kviečiame vilniečius ir miesto svečius ateiti į VU Botanikos sodo Vingio skyrių, įsikūrusį Vingio parko centrinėje dalyje (M.K.Čiurlionio g.110, Vilnius). Čia jūsų lauks daug netikėtų siurprizų. Po kiekvieno apsilankymo botanikos sode pagilinamos jau turimos žinios apie augalus, pamatoma daug naujų augalų, kyla idėjų ir sumanymų savo aplinkos gražinimui.
Renginio metu gamtos unikalumą kurs šviesų instaliacijos, muzikos instrumentų pagalba bus bandoma atskleisti gamtos garsus, o naujai susibūręs profesionalių baleto šokėjų kolektyvas ”Baletas Jums” – įkvėpti gamtos ir muzikos, atgyti ir savo šokiu kurti trapios gyvybės improvizacijas. Kelią po sodą rodys ir ekskursijas apie aromatinius augalus ves Vilniaus universiteto botanikos sodo specialistai.