Sapnų gaudyklių gamyba savomis rankomis VU Botanikos sode

lapkričio 5, 2019 Atgal

Sapnų gaudyklių gamyba savomis rankomis VU Botanikos sode

Kviečiame į kūrybines dirbtuves VU Botanikos sode Kairėnuose, kur galėsite pasigaminti originalią sapnų gaudyklę – sau ar kalėdinėms dovanoms. Jos vyks lapkričio 16 d., šeštadienį, 13 val., truks apie dvi valandas.

Sapnų gaudyklė – ne tik jaukus ir originalus miegamojo interjero akcentas. Legendos skelbia, kad šis indėnų kilmės amuletas apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio. Pasidaryti jį patiems įdomu, nereikia specialių sugebėjimų ir tai neužima daug laiko.

Dalyviai savo rankomis pasigamins pagal savo skonį vieną sapnų gaudyklę, kurią parsineše į namus galės mėgautis ramiu miegu ir spalvotais saldžiais sapnais. Savos gamybos sapnų gaudyklė pranašesnė už pirktinę, nes savo rankų darbas atspindi jos gamintojo išgyvenimus ir jausmus, taip pat skonį – joje gali būti daugiau ar mažiau gamtinių medžiagų. Mokėdami pagrindinius principus, galėsite sukurti daugiau gaudyklių, panaudodami įvairias medžiagas.

Užsiėmimą ves Tatjana Linartė. Jis bus mokamas, 15 Eur. Visas medžiagas gausite atvykę. Kūrybinės dirbtuvės vyks Kairėnų g. 45 (Botanikos sodo Muziejaus antrame aukšte).

Prašome būsimus dalyvius registruotis lina.burbaite@bs.vu.lt iki lapkričio 14 d. imtinai.