Kviečiame organizacijas minėti Žavėjimosi augalais dieną!

Kviečiame į jau septynioliktąjį „Augalų žavadienį“, prie kurio prisijungti raginame visus – nuo mokyklų, švietimo centrų iki organizacijų ar verslų – savo iniciatyvomis: virtualiomis ir gyvomis!

VDU Botanikos sodas – nacionalinis tarptautinio renginio „Augalų žavadienis“ koordinatorius Lietuvoje. Šią pasaulinę iniciatyvą skelbia Europos augalų tyrimų organizacija (EPSO).  Oficialiai visame pasaulyje „Augalų žavadienis“ rengiamas gegužės 18 d., tačiau įvairios iniciatyvos vyksta ne tik tą dieną, bet visą gegužės mėnesį.

„Augalų žavadienis“ suvienija viso pasaulio augalų tyrėjus, skatina gėrėtis augalais ir primena jų svarbą. Tai šventė, kurios metu žmonės visame pasaulyje kviečiami gėrėtis augalais ir primenama jų svarba mokslui, žemės ūkiui, tvariai visuomenei, sodininkystei, miškininkystei ir kitoms sritims, nuo maisto pramonės iki energetikos ar farmacijos.

VDU Botanikos sodas ne tik organizuoja Žavadienio šventę savo erdvėse, bet ir kviečia jūsų organizaciją prisidėti prie šventės paminėjimo savo veiklomis.

Nufotografuokite, aprašykite, įrašykite – ir atsiųskite mums savo šventimo/paminėjimo akimirkas, ir mes jomis pasidalinsime pasauliniame EPSO puslapyje, kur kasmet publikuojamos visame pasaulyje vykusios Žavėjimosi augalais dienos iniciatyvos.

RAŠYKITE MUMS: vesta.aleknaviciute@vdu.lt

Pakvieskime žavėtis augalais kartu!

 

 

 

2021-11-18
Edukacijos botanikos sode – keičiančios požiūrį į gamtos mokslus
Daugiau
2021-10-22
Egzotinių sodų puošmena: lauke žiemojantys bananai
Daugiau
2021-10-15
Bambukinių augalų kolekcijoje – patikrintos rūšys ir veislės
Daugiau
2021-07-21
VDU Botanikos sodo vasarą vainikavo karščiausia „Kvapų naktis“
Daugiau