Sveikos gyvensenos entuziastai laukiami VU Botanikos sode Kairėnuose – vyks „Žvalumo diena 2022“

Jau aštuntus metus vyksiantis sveikos gyvensenos sklaidos renginys Vilniaus mieste kviečia visus šį šeštadienį, rugpjūčio 27 d., į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kur vyks įvairios „Žvalumo dienos“ veiklos.

Kelios dešimtys sostinės sveikos gyvensenos organizacijų ir pavienių entuziastų ragins pajudėti ir atsipalaiduoti, pasisemti naudingų žinių, paskanauti sveiko maisto ir įsigyti sveikų produktų. Įkvepiančioje, išpuoselėtoje VU Botanikos sodo Kairėnuose aplinkoje, tolėliau nuo miesto šurmulio ir taršos, vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami praleisti visą dieną. Gražia sostinės tradicija tapęs renginys, prie kurio savanoriškomis pajėgomis prisideda gausi Vilniaus sveikos gyvensenos bendruomenė, stebins veiklų įvairove. Jos pasklis į žalias sodo erdves, skleisis pirčių garais ir plūduriuos ant vandens.

„Ši šventė – gražus jos iniciatorių – visuomeninės organizacijos „Lietuviškos pirties bičiulių draugija“ (LPBD) – ir Botanikos sodo Kairėnuose administracijos bendradarbavimo pavyzdys. Labai smagu, kad renginio gyvybingumą palaiko įvairių Vilniaus sveikatinimo veiklų organizatoriai. Kai kurie čia dalyvauja jau aštuntus metus, šventė kasmet sulaukia ir būrio naujokų. Šiemet, kaip ir anksčiau, turėsime svečių ir iš kitų Lietuvos regionų. Atvyksta dalyvių iš Trakų, Kauno, net pajūrio krašto “, – džiaugiasi renginio koordinatorė – LPBD narė Ramunė Žukauskienė.

Botanikos sodo teritorija bus suskirstyta pagal sritis, o veiklos vyks visą dieną, todėl visi norintys galės sudalyvauti net keliuose užsiėmimuose.

Renginio dieną vyks mankštos, paskaitos, veiks pirčių erdvė, bus galima įsigyti sveikuoliškų gaminių, maisto papildų, arbatų, natūralios kosmetikos ir kitų, aplinkai draugiškų, gaminių.

Patekimas į renginį nemokamas, tereikia įsigyti Botanikos sodo lankymo bilietus (bilietas suaugusiajam – 5 eurai, moksleiviams, studentams, pensininkams – 3 eurai, vaikams iki 7 metų – nemokamai. Dauguma renginyje vykstančių veiklų bus nemokamos, kainuos tik asmeninės procedūros, konsultacijos.

Daugiau informacijos apie renginį skelbiama VU Botanikos sodo interneto tinklapyje https://www.botanikos-sodas.vu.lt/.

2022-09-26
Kviečiame į edukacinius užsiėmimus VU Botanikos sode Kairėnuose
Daugiau
2022-09-12
Paskaita ir praktinis užsiėmimas „Grybų pasaulis mokslininko ir grybautojo akimis“
Daugiau
2022-09-02
Viena simboliškiausių gėlių – kardelis
Daugiau
2022-08-29
L. G. Baltaduonės fotografijų ir I. Gineikienės akvarelės darbų parodos
Daugiau